MİLLETVEKİLİ AVCI: ARDEŞEN'DEKİ DENİZ KAFESLİ BALIK ÇİFTLİĞİ PROJESİ DURDURULDU

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize’nin Ardeşen İlçesinde yapılması planlanan ‘Deniz Kafesli Balık Çiftliği Projesi’nin durdurulduğunu açıkladı.

MİLLETVEKİLİ AVCI: ARDEŞEN'DEKİ DENİZ KAFESLİ BALIK ÇİFTLİĞİ PROJESİ DURDURULDU

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Ardeşen İlçesinde yapılması planlanan ‘Deniz Kafesli Balık Çiftliği Projesi’nin vatandaşlardan gelen şikayetler ve eleştirilerin dinlenmesi sonucu il ve genel müdürlük nezdinde gerekli görüşmeleri yaparak projenin durdurulduğunu açıkladı.

Avcı, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Ardeşen ilçemizin Işıklı bölgesi açıklarında yapılması planlanan kafeslerle ilgili vatandaşlarımızdan gelen şikayetler ve eleştiriler hem ilçe yöneticilerimiz hem de bizler tarafından hassasiyetle dinlenmiştir. Vatandaşlarımızından gelen şikayetleri son derece önemli bularak ilgili il ve genel müdürlük nezdinde gerekli görüşmeler yapılmış ve bu planlamanın durdurulmasına karar verilmiştir.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturundan hareketle her zaman odak noktamız insan yaşamının kalitesidir. Kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm Ardeşenli hemşehrilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum!” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER