IPARD Programı detaylarına ve başvuru koşullarına ilişkin yatırımcılarımızı bilgilendirmek amacıyla 24 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’de Ardeşen Ticaret Odası Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda toplantı gerçekleştirilecek

İlçemizde, Ardeşen Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün koordinasyonunda Ardeşen Ticaret Odası işbirliğiyle  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Trabzon İl koordinatörü Şansal Aydoğdu tarafından TKDK yatırımları hakkında bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Ardeşen ve Çamlıhemşin'de Tebligatlar Teslim Ediliyor Ardeşen ve Çamlıhemşin'de Tebligatlar Teslim Ediliyor

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığımızın ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 2024 yılı içinde kaynağı Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanından oluşturulan 2021-2027 IPARD programı (IPARD III Dönemi) çerçevesinde; Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar” tedbirinden yapım işi, makine-ekipman, hizmet ve görünürlük alımları desteğine ilişkin 81 ilde proje başvuruları kabul edecektir.

IPARD Programı detaylarına ve başvuru koşullarına ilişkin yatırımcılarımızı bilgilendirmek amacıyla 24 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’de Ardeşen Ticaret Odası Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda toplantı gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda; Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yetkilileri tarafından programa ilişkin detaylı bilgi vereceği “IPARD III Dönemi Bilgilendirme Toplantısına katılımınızı dileriz.

Saygılarımızla,

Editör: Medya Laz