Eskiarmutluk - Deremezra Arası Yol Çalışması Haziranda Başlıyor. Eskiarmutluk - Deremezra Arası Yol Çalışması Haziranda Başlıyor.

Düzenlenen temsili makam devir töreninde konuşan Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu ve Meclis Başkanı Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu; “Çocuklarımızın ve gençlerimizin emrine amadeyiz. Bu makamları gelecekte sizler yöneteceksiniz. Bu bayrağı sizlere devrediyoruz. İnşallah sizlerin kurduğu bir gelecekte daha mutlu ve daha müreffeh bir şekilde yaşarız.” ifadelerini kullandılar.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen temsili makam devir töreninin hemen ardından Temsili Başkanlar Zühre Erva Karaosmanoğlu ve Muharrem Aslıyüksek, iş dünyasının talep ve beklentilerini dinlemek ve bunlara çözüm üretmek amacıyla üye ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Başkan İsmail Kuyumcu ve Meclis Başkanı Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bu anlamlı programda emeği geçen Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Murat Akın’a, öğrenci kardeşlerimiz ve temsili Başkanlarımız Zühre Erva Karaosmanoğlu ve Muharrem Aslıyüksek’e teşekkürlerini sundular.

“Bu vesileyle bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, dünyanın bütün çocuklarına barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı” kutluyoruz.”mesajını ilettiler.

Editör: Medya Laz