Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Medyalaz.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

MEDYA LAZ HABER - ORGANİZASYON HİZMETLERİ


İMTİYAZ SAHİBİ

 
Adem Akatın
[email protected]

GENEL YAYIN
KOORDİNATÖRÜ
Erol BODUR
AVUKAT
 Av. Osman AKATIN
İZMİR  Baro Sicil No:9890
HABER EDİTÖRLERİ
Osman Kuyumcu
FURKAN CANCA
Erol BODUR
Selma ÇALIKOĞLU
Yalçın ŞAHİN
Adem Akatın
Volkan Dilmaç
Utku Devrimsel

REKLAM & İLÂN DEPARTMANI

Selma ÇALIKOĞLU
[email protected]

Teknik Destek - Bilgi işlem
ADEM AKATIN

[email protected]
ŞİKAYET & SUİSTİMAL & İHBAR
Soru, yorum, eleştiri, şikâyet ve önerileriniz için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilir
veya  [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. 

Telefon: +90 544 844 00 53

HUKUK DANIŞMANI
 Av. Osman AKATIN
İZMİR  Baro Sicil No:9890

YAYIN TÜRÜ: Günlük & Süreli

 
Medyalaz.com haber portalımızdaki tüm içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak hazırlanmaktadır.Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayınlaması ve/veya yazılı/görsel ortamda basılması, yayınlanması ve dağıtılması ile ilgili konular, ajansların bu yöndeki kısıtlamalarına bağlı olarak önceden yazılı izin alınmasını gerektirebilir.Bu sebeple, sitemiz - uyar ve kaldır- prensibini benimsemiştir.Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,[email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Medya Laz Haber'de yayınlanan diğer haber, yorum ve makaleler ise kaynak gösterilmesi ve ilgili bağlantısına yönlendirilmesi koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Medya Laz Haber, Basın Yayın Ahlâk İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir. Yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitedeki tüm harici bağlantılar ayrı bir tarayıcı penceresinde açılır. MedyaLaz Haber, harici bağlantılardan oluşabilecek zararların sorumluluğunu almaz.
 
Sunucu ve Yazılım Sağlayıcı
Radyohosting - Tebilisim Hizmetlerii
© 2020 Medya Laz Haber - Her Hakkı Saklıdır
İzinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez.
 

RİZE GAZETECİLERİ DERNEĞİ ÜYESİYİZ

Medyalaz.com    RESMİ ABONESİDİR.Kurumsal İletişim
[email protected]

Adres: Ardeşen/Rize


Privacy Policy

© Copyrigth 2010-2015 www.medyalaz.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.medyalaz.com sitesine aittir. www.medyalaz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.medyalaz.com nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.medyalaz.com

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.medyalaz.com However, sometimes the www.medyalaz.com uses third parties to process your information. www.medyalaz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.medyalaz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.medyalaz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.medyalaz.com and its services. When you use www.medyalaz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.medyalaz.com cookies section of our full Privacy Policy.