Kutlu Yürüyüşümüz Devam Etmektedir

Başkan Gültekin Dava Arkadaşları ve Hemşehrilerine Teşekkür Etti

Kutlu Yürüyüşümüz Devam Etmektedir

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'den Adaylık açıklaması geldi.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin; "Şimdi kutlu davamız uğruna tek vücut olarak çalışma zamanıdır, şimdi yeniden ARDEŞEN zamanıdır.Durmak yok yola devam." Diye Konuştu.

Başkan Gültekin'in Açıklaması Şöye;

ÇOK KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM....
Hizmetkarı olduğumuz ilçemiz için göreve geldiğimiz 30 Mart 2014 yılından bu güne ilçemiz ve bölgemiz için canla başla çalıştığımızı gönül rahatlığıyla ifade ederken, İlçemizin refahı, halkımızın rahatı, Partimiz ve Devletimizin güvenirliliğini her fırsatta gerek icraatlarımız, gerek yatırımlarımız ve gerekse duruşumuzla gösterdiğimize inancımız tamdır.
Adalet ,hakkaniyet ölçüsünü kendimize şiar edinerek ihtiyaçları göz önünde bulundurarak
Yaptığımız proje ve hizmetlerle bölgenin cazibe merkezi haline gelen Güzel İlçemiz Ardeşen'imize yapılan her bir yatırımın altında destekleri olan başta; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiye, Devlet Büyüklerimize, Bakanlarımıza, Vekillerimize, AK Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerime, Teşkilat Mensuplarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, Köy ve Mahalle Başkanlarıma, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, Belediye Çalışanlarımıza, STK Temsilcilerimiz ve çok kıymetli hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ederim.
31 Mart 2019 yerel yönetimler seçimi için geride kalan adaylık sürecimiz sonrasında kutlu davamız adına bayrak yarışında görevi devralan Avni KAHYA başkanıma başarılar dilerken,Çıkılan bu hizmet yolunda dava arkadaşlarımız ve teşkilatımızla omuz omuza vererek birlikte kol kola yürüyeceğimizin altını çizmek isterim.
Aday adaylığı sürecinde olduğu gibi bundan sonraki seçim çalışmalarımızda da, Cumhurbaşkanımızı, Partimiz, Teşkilatımız ve seçmenlerimizi üzecek hiçbir zafiyete izin vermeyeceğimizi söyleyerek, gönüldaşlarımdan şahsi davalar gütmemelerini özellikle istirham ediyorum.
Bizlere gönül veren, yanımızda duran, dualarıyla bizlere güç veren tüm hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ederim.
Şimdi 2014 yılında devraldığımız bayrağı Avni KAHYA devretme zamanıdır.
Şimdi kutlu davamız uğruna tek vücut olarak çalışma zamanıdır, şimdi yeniden ARDEŞEN zamanıdır.
Durmak yok yola devam...

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER