Hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker Rize’de

Hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker; Rize’de İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi ile Kübra Gürsu’nun düğün törenine katılmak için Rize’ye geldi. Öte yandan Rize Ardeşen’li iş adamı Bülent Eskiçırağın davetlisi olarak da Ayder ile Ardeşen’i ziyaret etti.

Hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker Rize’de
Hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker, Rize’de İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi ile Kübra Gürsu’nun düğün törenine katılmak için geldiği Rize’de dünyaca ünlü Ayder yaylası ve Ardeşen ilçesini de ziyaret etti.


 

Peker Ardeşen’li iş adamı Bülent Eskiçırağın davetlisi olarak, Ardeşen Belediyesi yöresel Yemekler Sofrasında kendi adına verilen akşam yemeği programına katıldı. Burada Hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker’e Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Rize Baro Başkanı Mehmet Çırakoğlu ve Ardeşen’li iş adamı Bülent Eskiçırak eşlik etti.

Ardeşen’de sevgi gösterileri ile karşılanan Hayırsever ünlü iş adamı Peker gösterilen ilgiden dolayı “Ardeşen’i ve Ardeşen’li hemşehrilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.” Yemek sonrası hayırsever ünlü iş adamı Sedat Peker’e üzerinde ismi bulunan bölgenin simgesi tulum hediye edildi.

Ünlü iş adamı daha sonra İstanbul'a gitmek üzere Rize'den karayoluyla Trabzon Havalimanına, oradan da özel jetle İstanbul'a hareket etti.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER