Ardeşen TSO'da Pazarlama Teknikleri Eğitimi

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından ATSO Üyesi firmalar, firma personelleri ve ilçemiz vatandaşlarına yönelik olarak düzenlenen "Güncel Pazarlama Dinamikleri" konulu satış ve pazarlama eğitimi gerçekleştirilmiştir.

Ardeşen TSO'da Pazarlama Teknikleri Eğitimi

15 Mayıs 2019 Çarşamba günü ATSO Konferans Salonu'nda R.T.E. Üniv. Ardeşen Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Elif Acuner' in sunumlarıyla gerçekleştirilen eğitime ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Meclis Üyeleri, ATSO Meslek Komitesi Temsilcileri, ATSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, R.T.E. Üniv. Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Öğr. Gör. Serkan Acuner, Halk Bankası Ardeşen Şubesi Müdürü Davut Ali Suiçmez ve Denizbank Ardeşen Şube Müdürü Özlem Güvensoy' da katılım sağladı.

R.T.E. Üniv. Ardeşen Turizm Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Elif Acuner gerçekleştirmiş olduğu sunumda; Güncel Pazarlama Dinamikleri, Pazarlamanın Gelişim Süreci, Pazarlama Amaçları ve Hedeflerinin Belirlenmesi, Durum Analizi (SWOT Analizi), Pazarlama Stratejisinin Belirlenmesi, Hedef Pazar Seçimi, Rekabetçi Pazarlama Stratejileri vb. konularda bilgi verdi.

Gerçekleştirilen eğitim semineri sonunda katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle teslim edildi.

WhatsApp Image 2019-05-16 at 16.47.32WhatsApp Image 2019-05-16 at 16.47.36(1)WhatsApp Image 2019-05-16 at 16.47.32(1)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER