Ardeşen Kaymakamı Değişti… İşte Yeni Kaymakam…

Rize’nin Ardeşen ilçesinde Kaymakam Emrah Yılmaz Ankara’ya atandı. Yılmaz’ın yerine Bitlis Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu atandı.

Ardeşen Kaymakamı Değişti… İşte Yeni Kaymakam…

Rize’nin Ardeşen ilçesinde Kaymakam Emrah Yılmaz Ankara’ya atandı. Yılmaz’ın yerine Bitlis Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu atandı.

Ardeşen’de 2015 yılında göreve başlayan Kaymakam Emrah Yılmaz ilçeye veda ediyor.

İçişleri Bakanlığı’na mülkiye müfettişi olarak atanan Ardeşen Kaymakam Emrah Yılmaz’ın yerine Bitlis Güroymak Kaymakamı aynı zamanda Güroymak Belediye Başkanlığı’na kayyum olarak atanan Ufuk Özel Alibeyoğlu atandı.

EMRAH YILMAZ KİMDİR?

1978 yılında Erzurum merkez Kırkgöze köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum'da,lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü tamamladıktan sonra 2004 yılında Erzurum Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı.

Eskişehir'de Mülkiye Müfettişi nezaretinde teftiş stajında bulundu. Erzurum Valiliğinde il stajı,Erzurum ili Oltu ilçesinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Giresun Yağlıdere ve Niğde Çiftlik ilçesinde Kaymakam vekilliklerinde bulundu. Yurt dışı staj programı çerçevesinde dokuz ay İngiltere'de dil eğitimi ve İngiltere'nin yönetim sistemi hakkında eğitim aldı. Gaziantep Nurdağı, Malatya Doğanyol, Batman Kozluk, Adıyaman Besni Kaymakamlıkları görevlerinden sonra 28/06/2015 tarih ve 2015/398 sayılı Müşterek Kararname ile Ardeşen Kaymakamlığına atanan Emrah YILMAZ 05.08.2015 tarihinde ilçemizdeki görevine başladı. İyi derecede İngilizce bilmekte olan Emrah YILMAZ, evli ve üç çocuk babasıdır.

UFUK ÖZEN ALİBEYOĞLU KİMDİR?

1981 yılında Bayburt'ta doğdu. İlköğrenimi Bayburt, Lise öğrenimini Gümüşhane'de tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.  Evli eşi İngilizce öğretmeni, iki çocuk babasıdır. 2007 yılında Maliye Bakanlığında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak göreve başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan sınavı kazanarak 2009 yılında Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Çaykara ilçesinde vekâleten, Trabzon Düzköy, Posof Kaymakamlığında asaleten görev yaptı. İçişleri Bakanlığının onayı ile Güroymak Kaymakamlığına ve Güroymak Belediye Başkanlığına Kayyum olarak atandı. 26.11.2016 tarihinde görevine başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER