HABER:ARZU ERBAŞ

Rize Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi öğretmen odası buluşmaları için Çayeli ilçesindeydi. Öğretmenlerin eğitim süreçlerine katkı sağlamak, memnuniyetlerini arttırmak, öğretmenlerin sorunlarını dinlemek ve ihtiyaçlarını belirlemek   amacıyla Rize genelinde   uygulamaya konulan   “Eğitimin Kalbine Gidiyoruz” projesi   kapsamında  öğretmen odası buluşmaları bu kez Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeydi.

Çayeli Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin ve İl Mili Eğitim Şube Müdürü Mehmet Aşçı ve okul müdürü Oğuz Çelik’in eşlik ettiği ziyarette önce okulun atölye, derslik, laboratuvar ve simülasyon sistemlerin inceledi.

Yusuf Tüfekçi, daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek Rize'nin eğitimine katkı sağlayan herkes ile gönül köprüsü kurmayı amaçladıklarını ifade ederek iş birliği ve takım çalışması esaslı bir eğitim yaklaşımı sergileyeceklerini vurguladı.

Tüfekçi Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin teknik donanım konusunda çok üst düzey bir okul olduğunu, bu durumun verilen eğitim kalitesinin çok yüksek seviyede olmasını sağlayacağını ifade ederek memnuniyetini dile getirdi.

Editör: Medya Laz