Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Vergisiz alınabilecek akıllı telefon ve bilgisayarlar Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Vergisiz alınabilecek akıllı telefon ve bilgisayarlar

HABER:ARZU ERBAŞ - Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, RTEÜ’LÜ gençlere spor alanında fırsatlar sunmak için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile projeler hazırlıyor. Rektör Yılmaz hazırlanan projelere Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile imzaladığı protokol ile destek aldı. Spor Toto Teşkilat Başkanı Dr. Mehmet Ata Öztürk'ün katıldığı imza töreninde,  RTEÜ kampüsünde spor kültürünü geliştirmeyi amaçlayan projelerin imzaları atıldı.

‘ÜNİVERSİTEMİZE VE ŞEHRİMİZE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ!
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz “Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile imzaladığımız protokol ile Üniversitemizin spor faaliyetlerine çok önemli bir katkı sağlanacak. Bu sayede öğrencilerimize spor alanında mükemmel fırsatlar sunmayı ve kampüsümüzde bir spor kültürü geliştirmeyi amaçlıyoruz. Üniversitemize ve şehrimize kazandırmaya devam ediyoruz. Bu iş birliğinin gerçekleşmesindeki destekleri için Sayın Bakan Osman Aşkın Bak'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim” dedi.

Editör: Medya Laz