26 Haziran 2 Temmuz 2023 tarihlerinde İtalya’da yapılacak olan Dünya Rafting Şampiyonası için Rize Ardeşen Fırtına vadisi Kano Rafting Parkurunda hazırlanan Türkiye Kano Federasyonu Rafting Milli Takımı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Rize’nin Ardeşen İlçesinde süren Milli Takım Kampını ziyaret eden Ardeşen İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, Belediye Başkanı Avni Kahya, Türkiye Kano Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı, İlçe Spor Müdürü Ali Osman Önçırak, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu sporculara yurt dışındaki müsabakalar için başarı dileklerini iletti.

 

Ardeşen Belediyesi Basın Danışmanı Salih Navdar görevinden ayrıldı. Ardeşen Belediyesi Basın Danışmanı Salih Navdar görevinden ayrıldı.

Rafting Milli Kampı için Rize Ardeşen’de olan milli kampı ziyaret eden Kano Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı burada sporcularla bir araya gelerek kafile koordinatörü Hamza Dereci ve Milli Takım Antrenörleri Mustafa Akbulut, Birol Tepe, Saniye Uyar Kırık ve Engin Göz’den bilgiler aldı.

2022-2023 Yılı faaliyetlerde Türkiye çapında yapılan şampiyonalarda açık yaş kategorilerinde 1. Olan Kadın, Erkek ve Mix (Karma) takımlarından oluşan 20 kişilik kafileyi ziyaret eden Federasyon Başkanı Kanakçı; Teknik heyete ve sporculara moral vererek başarılar diledi.

Öte yandan Ardeşen İlçesindeki kamp çalışmalarına Ardeşen ilçe Kaymakamı Ekrem Çeçen ve Belediye Başkanı Avni Kahya sporculara bir yemek vererek İtalya’da yapılacak olan şampiyonada kendilerine başarılar diledi.

 

Düzenlenen yemeğe Ardeşen Kaymakamı Ekrem çeçen, Beleidye Başkanı Avni Kahya, Türkiye Kano Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Gençlik ve Spor Rize İl Mudur Yardımcısı Ramazan Öztürk, Gençlik ve Spor Ardeşen İleç Müdürü Ali Osman Önçırak, Milli Takım Antrenör ve sporcular katıldı.Editör: Medya Laz