Ardeşen İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu ve Ardeşen TSO Meclis Kurulu Üyeleri Ardeşen ilçesine bağlı Kavaklıdere Mahallesi’nde yapımına başlanan16 derslikli ilkokul ve Ardeşen TSO ve üst kuruluşu TOBB işbirliğinde yapılması planlanan 8 derslikli anaokulu inşaatının şantiyesini ziyaret ederek, üstlenici firma sahibi Muharrem Çepni’den proje hakkında bilgi aldılar.

Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı

21 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan üstlenici firma sahibi Muharrem Çepni inşaatın yapım süreci ve planlamaları hakkında Kaymakam Çeçen, Belediye Başkanı Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yazar ve Ardeşen TSO Meclis Kurulu Üyelerine detaylı bilgi verdi ve şantiye alanını gezdirdi.


Projenin ilçeye ve bölgeye hayırlı uğurlu olmasını dileyen heyet; projenin hayata geçirilmesinde emeği olan tüm kurum ve kuruluşlara, Ardeşen TSO ve üst kuruluşu TOBB’a teşekkürlerini ve şükranlarını sundular.


Öncelikle inşaatına başlanan ve en kısa sürede tamamlanarak faaliyete geçmesi planlanan okul projelerinin Ardeşen İleçsine ve eğitim camiasına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu; “Uzun süredir Meclisimiz ve Yönetimimiz ile talep ettiğimiz, mücadelesini verdiğimiz ilçemiz Ardeşen’imize bir okul kazandırma projemizi neticelendirmenin haklı gururu içerisindeyiz. Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu daha önce Ardeşen’de yapılması sözü verilen okulun temelinin en kısa zamanda atılacağı müjdesini vermişti. İşte bugün hem 16 derslikli ilkokulumuzun hem de odamız ve üst kuruluşumuz TOBB işbirliğinde yapılan 8 derslikli anaokulu projemizin temelleri atıldı ve yapımına başlandı. Bölgemize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Başkanımız Sn. Hisarcıklıoğlu, odamızın ilçemize değer katacak her projesine tam destek veriyor. Kendisine ilçemiz ve odamız adına müteşekkiriz. Odamız üyeleri, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, oda personeli ve tüm ilçemiz adına Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimi sunuyor, işbirliği içerisinde birçok projeyi daha hayata geçireceğimize yürekten inanıyorum.” ifadelerini kullandı.Editör: Medya Laz