Yasin KESKİN/KARACABEY (Bursa), (DHA)-BURSA Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi ile birlikte gerçekleşen Muhtarlar Toplantısı, Atatürk Kültür Parkında yapıldı. Muhtarların, talep ve önerilerinin dile getirildiği toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.
Toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın yanı sıra kurum amirleri ve daire müdürleri ile ilçedeki tüm mahallelerin muhtarları katılım gösterdi. Muhtarların talep ve önerilerini dile getirdiği toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Gelen talepler, Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi’nden ilgili müdürler tarafından değerlendirilerek, öneriler masaya yatırıldı. 
Belediye Başkan Ali Özkan yaptığı açıklamada, “Hem Bursa Büyükşehir hem Karacabey Belediyemiz ile ilgili yapılan çalışmalar, değerli muhtarlarımızın katılımıyla masaya yatırıldı. Talepler bizzat dinlendi ve ilgili müdürlerimiz ile teknik personelimiz tarafından değerlendirildi. Pandemi nedeniyle bu toplantılara kısa bir ara verilmişti ve bu yıl ilk buluşmayı böylelikle gerçekleştirmiş olduk. Hayırlı olsun” dedi.
Toplantı sonrası Alinur Aktaş ile Ali Özkan, ilçede esnaf ve vatandaşlarla buluştu. (DHA)
FOTOĞRAFLI
 

Kaynak: dha