Yalova Armutlu sahillerinde bahar temizliği başladı

Yalova Armutlu sahilinde yaz çalışmaları başladı. Armutlu belediyesi tarafından yapılan bahar temizliği sahilden başladı. Armutlu belediye başkanı Mustafa Tokat "Temiz bir Armutlu için çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Yalova Armutlu sahillerinde bahar temizliği başladı

İstanbul'a yakın orman, deniz ve termal turizminde en çok tercih edilen yerler arasında önde gelen Yalova Yalova Armutlu'da bahar temizliği sahillerden başladı. Deniz dalgalarının kıyıya vurduğu yabancı cisimleri ve çakıl taşları gibi bir çok alanda bahar temizliği Yalova Armutlu'da başladı. 31 Mart seçimlerinde MHP'den belediye başkanı olarak seçilen Mustafa Tokat "Turizme yönelik yapacağımız çalışmalar başta olmak üzere bir çok alanda çalışmalarımız devam ediyor. Mevlam inşallah güzel işleri yapmayı nasip etsin" dedi.

“Termal, Deniz ve Orman turizmi Armutlu'ya güzellik katıyor”
Armutlu belediye başkanı Mustafa Tokat şöyle devam etti: “Ülkemizin her bir bölgesi bir birinden güzeldir. Termal, Deniz ve Orman alanında bütün güzellikleri ve değerleri bir arada bulundurmayı Amutlu ilçemiz gün geçtikçe nüfus olarak ve sosyal yaşam olarak büyümeye devam ediyor. İnşallah bizim ilçemize katacağımız turizm başta olmak üzere bir çok projemizi uygulamaya başlattığımızda ilçemiz daha güzelleşecek.”

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER