Motorcu dostları Bursa’da buluştu

‘Motorcu Dostu Trafik' projesi ile trafikte motosiklet ve diğer araç kullanıcılarını karşılıklı empatiye davet eden Aytemiz, proje kapsamda başlattığı Asil Özbay'la Yol Deneyimleri gezici etkinlikleri Iron Horse Riders, Royal Moto Club ve Sancak Chopper kulüpleri işbirliğiyle B

Motorcu dostları Bursa’da buluştu

Aytemiz liderliğinde 2018 yılında hayata geçirilen Motorcu Dostu Trafik projesinin tüm Türkiye'yi kapsayan ikinci etap gezici etkinlikleri bu kez Bursa'da motorcu dostlarıyla buluştu. Tüm araç sürücülerine ulaşmayı hedefleyen proje kapsamında; motosikletiyle üç kıtayı arşınlayan Asil Özbay, yollara dair hikâyelerini ve güvenli sürüşün önemini anlatarak güvenlik donanımları kullanım bilincinin yükseltilmesi ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlıyor. Konak Kültür Evi'nde Iron Horse Riders, Royal Moto Club ve Sancak Chopper kulüpleri işbirliğiyle gerçekleşen etkinliğe motosiklet kullanıcılarının yoğun ilgisi oldu.

Tüm sürücüler bir araya gelecek
Akademisyen kimliğinin yanı sıra 17 yıllık motosiklet kullanıcısı olan Asil Özbay, bugüne kadar ziyaret ettiği 11 farklı ülkenin yollarında edindiği deneyimleri Bursa'da motosikletseverler ve binek araç sürücüleri ile paylaştı. Türkiye'nin çeşitli illerinde eğitimler düzenleyerek maksimum kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Motorcu Dostu Trafik projesi, Asil Özbay'ın sunumuyla gerçekleşecek 'Yol Hikâyeleri' gezici etkinlikleri motosikletseverlerle buluşmaya devam edeceği belirtildi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER