İçişleri Bakanı Soylu, 'Onun üzerinden PKK İstanbul’a sızmaya çalışıyor'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eyüpsultan'da düzenlenen Karadeniz festivalinde yaptığı konuşmada, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun kendisiyle ilgili söylediği sözlere karşılık vererek, “Tam 30 gündür İstanbul'dayım. Çünkü onu

İçişleri Bakanı Soylu, 'Onun üzerinden PKK İstanbul’a sızmaya çalışıyor'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eyüpsultan Belediyesinin Alibeyköy Osmanlı Park Sosyal Tesislerinde düzenlediği Karadeniz festivaline katıldı. Festivale Bakan Soylu'nun yanı sıra Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ile birlikte çok sayıda davetli ve Karadenizli vatandaş katıldı.

“İki buçuk yıldır bu ülkede vatandaşımız uyumadan uyamadım”
Festivalde konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Geçmişte bu şehrin kıymetini bilmeyenler, geçmişte bütün dünyaya söyleyeceği sözün ne anlama geldiğini bilmeyenler, geçmişte bu şehrin başına gelip de basiretsizlikle beraber yönetemeyenlere, bu şehrin manevi ikliminden anlamayanlara şu insanların her birine bir kardeş Eda'sıyla bakamayanlara bu şehri teslim etmeyiniz. Bende bir Karadeniz evladıyım. Bilesiniz ki iki buçuk yıldır İçişleri Bakanlığı görevini yapıyorum. İki buçuk yıldır bu ülkede vatandaşımız uyumadan uyamadım, huzur içerisinde bu memleketin yarınlara adım atmasını ortaya koyabilmek için çaba sarf ettik” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 06:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER