Bilal Erdoğan: 'İnsanları kirleterek, iftiralarla insanların oylarına talip oluyorlar'

Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Okçular Vakfına aktarıldığı iddialarına ilişkin “Bunlar bir şey üretemedikleri için insanları kirleterek iftiralarla başka insanların oylarına talip oluyorlar. Bu çok aşağılı

Bilal Erdoğan: 'İnsanları kirleterek, iftiralarla insanların oylarına talip oluyorlar'

Okçular Vakfı tarafından bu yıl 7'nci kez düzenlenecek olan Uluslararası Fetih Kupası'nın tanıtım toplantısı düzenlendi. Rumeli Hisarı'nda gerçekleşen tanıtım toplantısına Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve Dünya Etnospor Federasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Okçular Vakfı Genel Başkanı ve Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve İstanbul İl Kültür Müdürü Prof. Dr. Coşkun Yılmaz katıldı.

Okçuluk sporunun ata sporu olması nedeniyle ülkemize büyük katkıları olduğunu dile getiren Okçular Vakfılar Mütevelli Heyeti Üyesi ve Dünya Etnospor Federasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Mümkün oldukça Anadolu'nun her köşesine ve her tarafına okçuluğu götürmeye gayret göstermiş olduk. Türk okçuluğunun dünyada, ülkemizin daha iyi tanınmasına, kültürümüzün daha iyi anlaşılmasına yönelik tanıtılmasında da emek verdik. Birçok ülkede Türk okçuluğunu tanıttık. Türk okçuluğu vesilesiyle bu ülkelerle kültürel diplomasi adımları atmaya çalıştık. Türk okçuluğunun gelişmesinin sadece bu sporla iştigal eden gençlerimize katkısı yok. Aynı zamanda ülkemizin ata sporu bir milli spor olması itibariyle tabi ki ülkemize çok katkısı var.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER