Balıkesir Emniyetinden Şehit ve Gazi Ailelerine iftar yemeği

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Polis Evinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleri bir araya geldi.

Balıkesir Emniyetinden Şehit ve Gazi Ailelerine iftar yemeği

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'in ev sahipliğinde Polis Evinde düzenlenen iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleri bir araya geldi. Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde akşam vaktinin girmesiyle birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi.

İftar yemeğinde masaları tek tek dolaşarak misafirleriyle yakından ilgilenen ve bir konuşma gerçekleştiren İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek; "Ramazan ayınızı tebrik ederim. Dini vecibemizi yerine getirdiğimiz bu müstesna günde böylesine güzide bir gurupla toplulukla iftar yemeği yemenin mutluluğunu bizlere bahşettiğiniz için hepinize şükranlarımı arz ediyorum. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle polis teşkilatımız içerisinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını arttırmak, şehitlerimizin geride kalan yakınları ve gazilerimizle soframızı paylaşarak daima yanlarında olduğumuzu tekrar hatırlatmak amacıyla bir araya geldik. Saygılarımı sunuyorum, hayırlı iftarlar diliyorum" dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 03:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER