AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında Rize kent merkezi ve ilçelerle köylerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

14 Mayıs seçimlerinde vatandaşların tercihinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti olacağını ve bunu ziyaretlerinde gördüklerini söyleyen Mertoğlu, 21 yıllık AK Parti dönemlerinde hayal edilenleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

HEDEF HIZLI TREN

Mertoğlu, “Rize’mizde hayal edilen Havalimanı, Ovit Tüneli, Lojistik Merkez, Organize Sanayi, Yeni Çay Fabrikaları, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Şehir Hastanesi, Salarha Tüneli ve daha birçok eseri şehrimize kazandırdık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da desteğiyle şehrimizi hızlı trenle buluşturacağız. Vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ne gerekiyorsa yaptık ve yapacağız” dedi.

3 MAYIS RİZE MİTİNGİ, 14 MAYIS’TAKİ ZAFERİ GÖSTERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize mitingi hakkında değerlendirmelerde bulunan Mertoğlu, “3 Mayıs günü Rize Meydanı’nda 80 bin vatandaşımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan olağanüstü desteği vardı. 21 yılda yapılan hizmetler ve karşılıklı sevginin neticesini gördük. Bu tablo 14 mayısta sandıkta bizi zaferin beklediğinin habercisidir” diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi Ardeşen Aday Tanıtımı Yapıldı Yeniden Refah Partisi Ardeşen Aday Tanıtımı Yapıldı

harun-mertoglu-rizede-1.jpg

harun-mertoglu-rizede-2.jpg

harun-mertoglu-rizede-3.jpg

harun-mertoglu-rizede-5.jpg

harun-mertoglu-rizede-6-001.jpg

harun-mertoglu-rizede-7-001.jpg

samsun-sarp-hizli-tren-projesi-001.jpg

Editör: Medya Laz