Ardeşen'in ön plana çıkan nüfus yoğunluğu, coğrafi konumu ve yüzölçümü özellikleri ile daha fazlasını hak eden bir şehir olduğunu anımsatan MHP Ardeşen İlçe Başkanı Zenginal, "Yeni dönem de Ardeşenimizin hakkını alması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın." dedi.

Zenginal, " Yönetim Kurulumuz, Kadın Kolları Başkanımız Şenay Er ve Yönetimi, Belediye Başkan Aday adaylarımız Cemil Bayrak ve Adem Önçırak, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi aday adaylarımız ile en önemlisi MHP'ye ve Ardeşenimize gönül veren vatandaşlarımız ile hemen yarın seçim varmışçasına,durmadan/yorulmadan tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Zenginal, "Sayın Genel Başkanımız Dr.Devlet BAHÇELİ Bey’in emir ve talimatları doğrultusunda,ayrım yapmadan, ayrıştırmadan,yerelde iktidar,ülkede istikrar için,canla/başla,omuz/omuza,birlik ve beraberliğimizden zerre ödün vermeden,Ardeşenimiz için,halkımız için,geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz için,yarınlarımız için el ele verip çalışıyoruz."

ARDEŞEN İLE İLGİLİ HER KONUYA HAKİM BİR KADROMUZ VAR
Zenginal, "MHP Ardeşen ilçe teşkilatı olarak, Ardeşenimiz için yapılanları, yapılması gerekli olanları,nelere ihtiyacı olduğunu,eksiklerinin neler olduğunu,atılması gereken tüm adımların ne olduğunu,ihtiyaç olan tüm yatırımların neler olduğunu,önceliklerimizin ve görevlerimizin farkında olan güçlü bir kadroya sahibiz. Türkiye'nin teminatı olan MHP, Ardeşenimizin de teminatıdır. Vatandaşlarımızın yeni dönemde bize güvenmelerini ve tam yetki vermelerini gönülden arzu ediyoruz.Herşey yarınlarımız için." ifadelerini kullandı..

Editör: Medya Laz