Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, yaptığı açıklamada, “Muhterem Genel Başkanımız istişareye çok önem vermektedir. Cumhur İttifakına katılmadan önce yine teşkilatlar ile bir araya gelerek fikir teatisinde bulunarak kararını alan Genel Başkanımız, milletvekili belirlemede temayül yoklamaları ile teşkilatın taleplerini alarak yetkili organlara gerekli talimatları verecektir. Rize temayülümüz hayırlı olsun. 6 kişilik aday adaylığı başvurularımızdan tüm isimlere ayrı ayrı başarılar diliyorum. En hayırlı çalışmalar bu çatı altından ülke geneline ve Rize özeline çıkacaktır. ‘Milli Görüş Meclise’ mottomuz sadece siyasi bir propaganda değil, bu ülkenin ve milletimizin geleceğini imar edecek olan bir çalışmadır. 10 Nisan tarihinde açıklanacak aday listelerimiz ile Rizeli hemşehrilerimizin takdirini toplayarak seçimi galibiyetle tamamlayacağız ve Karadeniz’in yeşil incisi Rizemizi hakkıyla temsil edecek, ilimizin geçmişten gelen birikmiş tüm sorunlarını çözecek, yarım kalmış tüm yatırımların takipçisi olacak ve yeni yatırımları ilimize kazandıracak vekilleri Meclise göndereceğiz.” dedi.

Yeniden Refah Partisi'nde Rize Milletvekilliği için Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, MKYK Üyesi Samet Şişman, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Can, Çamlıhemşin İlçe Başkanı Fatih Kaptan, İl Disiplin Kurulu Üyesi Mümin Bakırcı ve Türkolog Aygül Kızmış aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu.

yeniden-refah-partisi-rize-temayulu-yapildi-5.jpgyeniden-refah-partisi-rize-temayulu-yapildi-6.jpgyeniden-refah-partisi-rize-temayulu-yapildi-1.jpgyeniden-refah-partisi-rize-temayulu-yapildi-2.jpgyeniden-refah-partisi-rize-temayulu-yapildi-3.jpgyeniden-refah-partisi-rize-temayulu-yapildi-4.jpg

Editör: Medya Laz