Düzenlenen buluşmaya AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, AK Parti Ardeşen Belediye Meclis Üyesi Adayları, Ana kademe, Kadın ve Gençlik kollarında görevli teşkilat üyeleri katıldı.

Ardeşen TSO’dan Başkan Atagüne Ziyaret Ardeşen TSO’dan Başkan Atagüne Ziyaret

Teşkilatın her kademesiyle seçim için sahada olduklarını belirten AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, 31 Mart'ta seçimden zaferle ayrılacaklarını söyledi.

Ardeşen için düşünüp hemşehrileri için uygulayacaklarını söyleyen Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan şu ifadeleri kullandı.

“Devletimizin gücü hükümetimizin kararlılığı ve hemşehrilerimizin desteğiyle Ardeşen’imize yeni bir kimlik kazandıracağız. Bu bağlamda dava arkadaşlarımızla birlikte hizmet için sahaya uygulayacağımız projelerimiz hakkında Ardeşenliler ile istişare içinde olacağız”

Şehrimizin her köşesini, eser ve hizmet siyasetimizle Türkiye Yüzyılı’na yakışır seviyelere getirmenin gayesindeyiz.

Devletimizin gücü, hükümetimizin kararlılığı ve Ardeşen'imizin desteğiyle Allah nasip ederse 1 Nisan’dan itibaren hizmeti devraldığımız yerden daha ileriye götürmenin gayretinde olacağız.

Kentsel dönüşüm, yeşil alanlar, çevre, tarım, enerji, sosyal hizmet, turizm, sanayi, ticaret, eğitim, gençlik, spor, kültür sanat, altyapı ve dijital dönüşüm gibi alanlarda hazırladığımız projelerle Ardeşen'mize yeni bir kimlik kazandıracağız.

31 Mart secimlerinde Ardeşen'den istedikleri sonucu almak için teşkilat ruhunun önemine vurgu yapan AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu "Cumhurbaşkanımızın Ardeşen ilçemize verdiği önemin farkındayız. Ardeşen’in Cumhurbaşkanımızın gönlündeki yeri farklıdır. Belediye Başkan adayımız ve teşkilatımızla birlikte 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır hediye vereceğiz. Rize genelinde 18 belediyenin tamamını alacağımıza inancımız tam. Belediye başkan adaylarımızın ilçelerine olan bağlılık ve sorumluklarını verecekleri hizmetler birleştirerek seçimlerden istediğimiz sonuçla ayrılacağız inşallah. Ardeşen’de belediye başkan adayımız Said Yaşıyan ile birlikte partimizin bayrağı bir kez daha dalgalanacaktır. İlçemizin eksikliklerini, halkımızın talepleri ve toplumumuzun ihtiyaçlarıyla birlikte gidereceklerine inandığım adayımız Said Yaşıyan, istişare ve ekip çalışmasına önem veriyor. Bu da başarının en önemli anahtarıdır. Halkın genelini kapsayan proje ve hizmetlerini yakında ilçe halkına tanıtacaklar. Güzel hizmetlere imza atacaklarını düşündüğüm belediye başkan adayımız Said Yaşıyan’a desteklerinizi esirgemeyin.” dedi.

Editör: Medya Laz