Venüs Kampüs Eğitim Kurumları can dostlarımıza umut olmak için ‘VK Sokak Hayvanları Besleme Projesi’ başlattı.BURSA (İGFA)- Bursa’nın akademik başarısıyla öne çıkan eğitim kurumu Venüs Kampüs, kültürel ve sosyal alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla öğrencilere eğitimin yanında hayatı öğretmeye ve topluma faydalı bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

Özhaseki'den 'Türkiye'de sıcaklık rekoru' açıklaması Özhaseki'den 'Türkiye'de sıcaklık rekoru' açıklaması

Venüs Kampüs’ün hayata geçirdiği ‘VK Sokak Hayvanları’ projesi ile ilgili bilgiler paylaşan Venüs Kampüs Kurucu Müdürü Ali Erzincanlıoğlu, can dostlarının 365 gün boyunca yanlarında olacaklarını ifade ederek şöyle konuştu; “Öğrencilerimizin sabırsızlıkla beklediği ve bizim çok değerli olan projemize Venüs Kampüs’te gerçekleştirilecek kermes ile başlıyoruz. Kermeste toplanan gelirler can dostlarımıza mama olacak.

Mama bağışı yapmak isteyen velilerimize kapımız hep açık olacak. On kişiden oluşan öğrenci grupları halinde belirli periyotlarla belirlediğimiz mevki ve güzergahlarda öğrencilerimizle besleme yapacağız. Buradaki asıl amaç geleceğimize iyi bireyler yetiştirmek olduğu gibi can dostlarımızı da yalnız bırakmamak” dedi.

Kaynak: igf