Rize Valisi Kemal Çeber, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek Ramazan ayı boyunca, sofraların güzelleştiği, birlik ve beraberliğin arttığı, varlık sahibi olanların yokluk içinde olanları daha iyi anladığı bu manevi günleri en iyi şekilde değerlendirme gayreti içinde olduklarını kaydederek, “Toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.

İslam alemini saran bu kutlu günleri gönüllerin kazanıldığı, dostluk ve muhabbet duygularının geliştiği müstesna günler olarak idrak etmeliyiz.

Sevgili hemşehrilerim, bildiğimiz üzere bayram günlerinde trafik her zamankinden daha yoğun oluyor; sevdiklerinize giderken büyük acıların yaşanmaması adına trafikte azami dikkat içinde olmanızı önemle rica ediyorum.

Birlik ve dayanışmanın arttığı, neşe içerisinde büyük bayram sofralarının kurulduğu, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı'nın ülkemize barış, huzur, güven ve güzellikler getirmesini diliyorum.

Mevsimlik İşçi Başvuruları Bugün Son! Mevsimlik İşçi Başvuruları Bugün Son!

Bu duygu ve düşüncelerle; Kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Editör: Medya Laz