Rize U-16 Ligi Play-Off 6.Hafta maçında Ardeşen İlçe Stadı’nda Rize Belediyespor’u konuk eden Ardeşenspor karşılaşmadan galip ayrılarak lig şampiyonu oldu.

Galibiyetle ilgili yapılan paylaşımda Ardeşenspor; “RİZE U-16 Ligi Play-Off 6.Hafta maçında Ardeşen İlçe Stadı’nda Rize Belediyespor’u konuk ettik. Güzel mücadele ve galibiyetten ötürü bütün takımı tebrik ediyorum. Bu günkü galibiyet oldukça anlamlıydı. Play-Off maçları sonucunda U-16 ligini #Şampiyon olarak tamamlıyoruz. Tebrikler takım Paylaşımı.” yaptı.

Öte yandan.

Ardeşenspor Rize U-16 Ligi Play-Off 4.Hafta karşılaşmasında kendi sahasında konuk ettiği Pazar spora karşı 1-0 geride kalmasına rağmen önce 1-1 ardından 10 kişi kalmasına rağmen etkin oyunu ile bu maçtan galip ayrılmayı bilmiş idi.

Ardeşenspor Kulübü bu anları sosyal medya hesabından şu şekilde duyurmuştu; “RİZE U-16 Ligi Play-Off 4.Hafta maçında Ardeşen İlçe Stadı’nda Pazarspor’u konuk ettik. 1-0 geriye düşmemize rağmen beraberliği sağladık. 1-1’lik skor devam ederken 10 kişi kalmamıza rağmen oyunu bırakmadan yüreğini ortaya koyan ve galibiyete uzanan tüm takımı ve emeği geçen herkese teşekkürler. Play-Of maçlarını namağlup Lider olarak Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” Paylaşımı takıma moral olmuştu.

Tebrikler Ardeşenspor.

Haber: Murat UÇKAN

Editör: Neco Yarıcı