Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz,  basın mensuplarıyla kahvaltıda biraraya geldi.

Tunca Beldesi Dere Ağzı Tesisleri'nde kahvaltı sonrası yatırım ve projelere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Aytemiz, gazetecilerin sorularına cevap verdi.

"GÖREV VERİRLERSE HER GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ"

İki dönemdir Tunca Beldesi'nde başarılı bir belediye başkanlığı görevini yürüten Ahmet Naci Aytemiz, yaklaşan yerel seçimler öncesinde siyasi geleceğine ilişkin kendisine yöneltilen soruya "Ben bir siyasi partinin temsilcisiyim. İkinci dönemimde benden adaylık başvurusu bile almadılar. Bize dediler ki devam et, devam ettik. Siyasi büyüklerimizin bizim için ne diyeceği çok önemli. Onların verdiği talimat doğrultusunda hareket etmeye hazırız. Göreve devam derlerse her türlü görevi almaya hazırız. Bizim olmazsa olmaz bir hedefimiz yok ama ne talimat verirlerse hazırız." Diye cevap verdi.

"ARDEŞEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE HALKIMIZIN BİZLERİ YAKIŞTIRMALARI BİLE BİZLERİ ONURE EDİYOR"

Bölgede kendisine yönelik teveccühün neticesinde ilçe halkı tarafından Ardeşen Belediye Başkanlığı görevinin yakıştırılmasını yorumlayan ve bu yöndeki siyasi yol haritası hakkında düşüncesini aktaran Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz "Allah razı olsun, halkımız bu konuda çok duyarlı. Sokağa indiğimiz zaman tek gündem bunu yapıyorlar. Başkan Bey sizi burada görmek istiyoruz diyorlar. Bunu yakıştırmaları bile bizi onure ediyor. Görev verirlerse her görevi yapmaya hazırız." İfadelerini kullandı

Basın toplantısının tamamı;

Eski Başkan Arıcılığa Başladı Eski Başkan Arıcılığa Başladı

Editör: Medya Laz