60 Yıldır Bölgeye hizmet veren 53/11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi bünyesinde olan Tarımsa AVM 2.Şubesinin açılışını yaptı.

Kısa zaman önce Temel gıda ve temizlik ürünlerinde AVM statüsüne geçen Tarımsa AVM şimdi Kozmetik,Oyuncak,Züccaciye bölümüne girerek şube sayısını ikiye çıkarmış oldu.

Açılışa Ardeşen Belediye başkanı Avni Kahya,Pazar Belediye başkanı Ahmet Basa,Rize il genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt,Ardeşen İl genel meclis üyeleri,Ak parti Ardeşen ilçe başkanı Mustafa Terzi,MHP Ardeşen ilçe başkanı Cemil Bayrak,CHP Ardeşen ilçe başkanı Faruk Buçan,İyi Parti Ardeşen ilçe başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu,Demokrat parti Ardeşen ilçe başkanı Ayhan Yeniçırak,Ardeşen Müftüsü,Ardeşen Ticaret Odası başkanı İsmail Kuyumcu,Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Tahsin Bekir Yazıcı,Ardeşen STK Başkanları ve Çok sayıda yerel medya ve vatandaşlar katıldı.

Başkanlığını 2005 yılında aldığım 53/11 Tarımsal Kalkınma kooperatifini sadece kendi ortaklarını değil bölgenin tamına ve ülkesine sorumluluklarını her han yerine getirebilecek şekilde yönetmeye çalıştık.60 yıllık bir kurum, bu kurum sizlerle var oldu,biz size hizmet için seçildik.Yönetim kurulu üyelerimizle 25 yıldır aynı davada,aynı ülküyle hizmet etmeye çalıştık.Karınca kararınca ülkemize,bölgemize,ilçemize hizmet ettik,ettiğimize inanıyoruz tabiî ki insanız eksiklerimizde olacak,yanlışlarımız olmayacak sadece eksiklerimiz olacaktır.

İnsana hizmet sadece gönülden olan bir iştir. Hizmet ederken asıl olan  ne yaptığınızı ne için seçildiğinizi bilmek demektir. Ülkemize asla zarar verecek şeylerden uzak durmak lazım elbette sıkıntılar olacak biz yöneticiler sadece sıkıntıları çözmek için vardır.Eksiklerimiz olmayacak gayemiz ülkemiz için insanlar için karınca kararınca yapabileceğimizi yapmak olacaktır.

5-6 Kez seçime girdim son seçimde tüm kesimin desteğini aldım.Burda olan olmayan bana oy vermeyenlere dahil çok teşekkür ediyorum çünkü siz bizi seçtiniz bizde bu güzel hizmetleri yapma fırsat verdiniz.Buraya katılan herkese çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.dedi

Editör: Neco Yarıcı