Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 65. Hükümette Gençlik ve Spor Bakanlığı görevi bir kez daha Osman Aşkın Bak Beye verildi. Bakan Bak ilk ziyaretini memleketi Rize’ye yaptı.


 Bir dizi programa katılmak için Rize’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Kano Federasyonu Rafting Milli Takım antrenörleriyle de bir araya geldi.

Bakan Bak; Rize’deki temaslarının ardından Rize Artvin Havalimanında Kano Federasyonu Rafting Branşı Teknik Kurul Başkanı ve Rafting Milli Takımının Koordinatörü Hamza Dereci, Milli Takımlar Baş Antrenörü Mustafa Ali Akbulut ve Açık Yaş Erkek Takımı Antrenörü Birol Tepe den kamp hakkında bilgi aldı.

Bakan Bak Milli Takıma Moral Oldu.

Çaykur Rizespor, yarın Başakşehir ile deplasmanda karşılaşacak Çaykur Rizespor, yarın Başakşehir ile deplasmanda karşılaşacak

Milli Takım kampı hakkında bilgiler alan Bakan Bak; Bir önceki Bakanlığı döneminde tesisleşme adına Rize Ardeşen İlçesinde yapılan Kano Rafting Parkurunun sportif verimliliği, suyun debisi, sporcuların çalışma programı, takımların genel durumu ve 26 Haziran – 2 Temmuz 2023 Tarihlerinde İtalya’da yapılacak olan Rafting Dünya şampiyonasına katılacak olan ülkeler hakkında bilgiler aldı.

Samimi tavırları ve kamp süreci hakkında detay isteyen Bakan Osman Aşkın Bak sporculara ve teknik kadroya başarılar diledi.


Vali Çeber’den Mili Kafileye Başarı Dileği

Kano yönetim kurulu üyesi Rize Valisi Kemal Çeber Milli Takım Kafilesine başarılar diledi. Vali Çeber

İle bir araya gelme imkânı bulan Kano Branşı Rafting Milli Takımlar teknik heyeti Rize Ardeşen Kano Rafting Parkurunda devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Teknik heyet ve sporculara başarılar dileyen Vali Çeber ilk fırsatta milli kafileyle bir araya gelmek istediğini ifade ederek sporculara ve antrenörlere başarılar diledi.

Editör: Medya Laz