2021 MasterChef Türkiye yarışmasında final üçlüsü şekilleniyor. Son dörde Eren, Tahsin, Hasan ve Sergen kalmıştı. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jürisinde yer aldığı MasterChef Türkiye yarışmasında şampiyonluğa kısa bir süre kaldı. İlk finalist cuma belli olmuştu. İkinci finalist bu akşam belli oluyor. Peki ama MasterChef Türkiye'de ikinci finalist kim oldu? İlk 3'e kalan isimler kimler?

9 Ocak 2022 MasterChef'te ilk üçe kim kaldı?

Sevilen yarışma programı MasterChef'te finale kısa bir süre kala ilk üç isim belli oluyor. İki aşamalı oyun sonrasında jüriden yüksek oy alan isim ikinci finalist olacak. Eren ilk finalist olmuştu. Hasan, Tahsin ve Sergen arasından bir yarışmacı daha adını finale yazdıracak.

''En zor mücadeleler''

Mehmet Şef, ''Son dönemde gördüğümüz en zor mücadelelerden birini yaşıyoruz. İkinci oyunda da fark açılmadı. Geldik üçüncü tura. Bu turda oynayacağımız oyun sonrası bir arkadaşımız daha Eren'in yanına gidecek.'' dedi.

Oylamada son durum

Hasan 39
Tahsin 38
Sergen 38

İlk üçe kalan isim belli oldu

Somer Şef, ''Benim tabağıma en yakın yaparak kazanan, MasterChef'in ilk üçüne kalan ikinci yarışmacı Tahsin.'' dedi. Ayrıca, ''Sergen'in tabağı biraz çiğdi. Peynir sıvı ve çok azdı. O yüzden Tahsin kazandı.'' açıklamasını yaptı. 

Oylamada son durum

Tahsin: 59
Sergen: 58
Hasan: 53

Editör: Medya Laz