Saadet'in Rize Adayı Bekaroğlu!

Saadet Partisi Rize'de Prof Dr. Mehmet Bekaroğlu ile seçime girmeye, Rize ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklamaya hazırlanıyor.

Saadet'in Rize Adayı Bekaroğlu!

Saadet Partisi, Rize’de Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu ile 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere girmeye hazırlanıyor.

Refah Partisi'nden XXI. Dönem Rize Milletvekili seçilerek siyasete atılan Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu ile Saadet Partisi yeniden dirsek temasına geçti. Görüşmelerin devam ettiği, aradaki ufak tefek pürüzlerin giderilmesi ile Saadet Partisi’nin Rize’de Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu ile seçime girmeye hazırlandığı öğrenildi.

hasan-uzun.20131205104110.jpgSaadet Partisi Rize İl Başkanı Hasan Uzun yaptığı açıklamada 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Rize ve tüm ilçelerde güçlü adaylarla seçime hazırlandıklarını ve bu yönde çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek hafta sonuna kadar Rize Belediye Başkan Adayını açıklayaklarını kaydetti.

Uzun, Rize’yi en iyi yönetecek insanları bir araya getirmeye çalıştıklarını Rize halkının işte Rize’yi bu kadro en güzel şekilde yönetir diyecek bir kadro ile seçime girmeye hazırlandıklarını ve bu yönde Rize’nin bir değeri olan Eski Milletvekili Sayın Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu ile görüştüklerini ifade etti.

SAADET PARTİSİ’NİN BELLİ OLAN RİZE ADAYLARI ŞÖYLE:

Rize Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu

Ardeşen Belediye Başkan Adayı Samsun Eski Milletvekili Adayı Ali Okutan

Derepazarı Belediye Başkan Adayı Talip Mani

İyidere Belediye Başkan Adayı Zekeriya Demet

Güneysu Belediye Başkan Adayı Vahdet Erdoğan

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2013, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER