Namık Kemal KILINÇ/SERİK, (DHA) - ANTALYA'nın Serik ilçesinde emekliye ayrılan Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu için veda yemeği düzenlendi.

Serik Belediyesi'nin Boğazkent'teki tesislerinde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Enver Aputkan, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Abdulah Aytekin, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri le siyasi parti temsilcileri katıldı. Etkinlikte konuşan Kurdoğlu, "Bu akşam benim kamu görevinde veda akşamım. Salı günü yaş haddinden emekli oluyorum. 1975 yılında bir köy öğretmeni olarak başladığım meslek hayatımda Serik kaymakamı olarak emekli oluyorum. Serik'te güzel şeyler oldu. Her güzel şeyin arkasında isimsiz kahramanlar vardır. İlçeye bir şeyler kazandırabildiysek ne mutlu bize. Uyumlu ve ahenkli çalıştık" diye konuştu.

Belediye Başkanı Enver Aputkan ise, "Belediye başkanı olarak 3'üncü yılımı dolduracağım. Bunun 2.5 yılında kaymakamımızla, kurum temsilcilerimizle devletimize ve bölgemize hizmet etmek için gayret sarf ettik. Bu ilçeye herkes hizmet etmek için geliyor. Uyumlu çalışma yaptığımız, her konuda destek olan kaymakamımızı unutmayacağız. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Etkinlik sonunda Başkan Aputkan, Başsavcı Hüseyin Abdullah Aytekin, İlçe Emniyet Müdürü Suat Esin ile İlçe Müftüsü İbrahim Keser günün anısına Kaymakam Kurdoğlu'na plaket verdi.

FOTOĞRAFLI

 

Kaynak: dha