Çetin: 'Böyle giderse saçımız kalmayacak, cilt sorunları artacak'

Kozmetik firması CEO'su İsmail Çetin “Her alanda ve kozmetik sektöründe yerli, milli ve kaliteli doğal ürünler kullanmamız şart ve kaçınılmazdır. Yoksa saçsız ve cildi bozuk bir toplum olacağız.” dedi.

Çetin: 'Böyle giderse saçımız kalmayacak, cilt sorunları artacak'

Acvit Kozmetik Ceo'su İsmail Çetin, kozmetik ürünleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Çetin, “Her alanda ve kozmetik sektöründe yerli, milli ve kaliteli doğal ürünler kullanmamız şart ve kaçınılmazdır. Yoksa saçsız ve cildi bozuk bir toplum olacağız. Yabancı kozmetik markalarını kullanmalarını tavsiye etmiyoruz. Dünya'da kendilerini kozmetik devi ilan eden markaların ülkelerini inceleyin hammadde yapımında kullanacak endemik bitki bulamazsınız. Tavsiyemiz bakanlık onaylı, yerli, kaliteli ve doğal ürünlerin kullanılmasıdır. Merdiven altı ürünlere kesinlikle pirim verilmemesidir” dedi.

“Dünya'nın en kaliteli endemik bitkisi maki bitki örtüsü ve ikliminden dolayı Akdeniz ve Ege'de yetişen endemik bitkilerdir” diyen Çetin, “Biz marka olarak bu bitkilerle ürettiğimiz ürünleri halkımızın hizmetine sunuyoruz. Kaliteden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER