Geçtiğimiz günlerde belediye başkan adaylığı açıklanan Eksilmez, “Dertliyiz, ilçemize hizmet etme aşkıyla doluyuz. Hazırlığımız ve çalışmalarımızı aziz hemşerilerim en kısa zamanda görecekler, çok güzel projelerle geliyoruz.” Dedi.

Kemal Eksilmez (1)-1

“SEÇİME BARIŞ VE HUZUR İÇERİSİNDE GİTMEMİZ GEREKİYOR”
Basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen ve burada soruları yanıtlayan SP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez Milli Görüşün tek adresi Saadet Partisi olduğunu ifade ederek “Seçim sürecindeyiz. Seçime giderken barış ve huzur içerisinde gitmemiz gerekiyor. Geçmişi bırakarak herkes kendi notunu 31 Mart seçimlerinde değerlendirecek ve karnesini görecek. Biz savaşa gitmiyoruz. Kardeşlik hukukunu bozmadan, kimseye iftira atmadan, kimseyi tenkit etmeden kişilere endeksli siyaset yapmayacağız. Tabi ki yanlışları söyleyeceğiz, ilçemizin çıkarı için konuşacağız.” Şeklinde konuştu.

“YAPILAN YANLIŞLARI BERTARAF EDİP DÜZLÜĞE ÇIKARACAĞIZ”
El birliği ile geleceğin Ardeşen’ini konuşacaklarını söyleyen Eksilmez “Bizim iddiamız bu seçime giderken, gelecek on yılları hesaba katarak halkımızın karşısına projelerle çıkacağız. Bu imkânlar ve becerimiz var. Tecrübemiz de var ve inandığımız için bu yola çıktık. Biz öncelikle yanlış yapılanları bertaraf ederek düzlüğe çıkaracağız. İkinci aşamada hayal ettiğimiz büyük projelere uygulamaya koyacağız. Ardeşen’imizi ayağa kaldırmanın hesaplarını yapacağız. Milli Görüş olarak 1994’de çok zor şartlarda Ardeşen Belediyesi’ni almıştık. Belediye ayağa kalksın diye yönetimdeki arkadaşlar ile birlikte çizmelerle dolaştık. Bu kadar aşk ve heyecan var bizde.” İfadelerini kullandı.

“ARDEŞEN’İ UÇURACAĞIZ”
Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez “Ardeşen Belediyesi’nin ne kadar borcu varsa üstesinden geliriz. İnanç tekeden süt çıkarır, iman varsa imkân vardır. İsrafsız belediye bereket getirecektir. Biz bunlara inanırsak bu işi başaracağız. Kendi imkânlarımızı bile belediye için seferber edeceğiz. Beklediğim üzerinde bir teveccüh var ve bunun sandığa yansıyacağına eminim. Ardeşen’i uçuracağız.” İfadelerini kullandı.

Toplantıda SP Ardeşen İlçe Başkanı Şahin Ali Döne ve SP Rize İl Müfettişi Sait Eksilmez de hazır bulundu.

Kemal Eksilmez (7)-1

Kemal Eksilmez (5)-1

Kemal Eksilmez (6)-1

Muhabir: Mustafa Özyanık