Haber: İlyas GÜR
28. dönem milletvekili seçimleri öncesinde Rize’ de Yeniden Refah Partisinden 7 tane aday adayı resmi başvuru yaptı. Yeniden Refah Partisi’nden Rize’ den YRP Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, MKYK Üyesi Samet Şişman eski merkez ilçe başkanı Hızır Can, Mumin Bakırcı, Fatih kaplan, Âdem Aşçı, Aygül Kızmış aday adayı oldu.

İl Başkanı Ayar Gündemi Değerlendirerek, Mitinge Davet Etti İl Başkanı Ayar Gündemi Değerlendirerek, Mitinge Davet Etti

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yeniden refah Partisi Rize İl başkanı Mehmet Zerdeci, “ Arkadaşlarımız Yeniden Refah partisi Milletimizin huzuru, refahı, maddi ve manevi kalkınmayı sağlayacak birlikteliğe kabul görülmesi halinde her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını yaşanan süreçte Erbakan 'ca bir duruşla göstermiştir” dedi.

Zerdeci, “Yeniden Refah Partisi olarak 14 Mayıs’ ta yapılacak seçimlerde kendi Cumhurbaşkanı adayımız ve kendi logomuzla seçimlere gireceğiz. Rize’ den de milletvekili adayı göstereceğiz. Bu nedenle arkadaşımız partimizden aday adayı oldu. Yapacağımız istişareler sonucunda bu arkadaşlarımız içinden partimizin adaylarını tesbit edeceğiz” dedi

 

Editör: Medya Laz