Rize Kuyumcular Derneği’nin Genel Kurul toplantısı gerçekleşti.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen toplantıda, Rize kuyumcularının takdiriyle 11 yıldır dernek başkanı olarak görevini yürüten Cevat Keresteci yeniden başkan olarak seçildi.

Genel Kurulda mevcut Başkan Cevat Keresteci güven tazeledi.

Rize'de Ekmeğe Zam Gelecekmi? Komisyon Toplanıyor! Rize'de Ekmeğe Zam Gelecekmi? Komisyon Toplanıyor!

Genel Kurul toplantısında konuşan Keresteci,”2008’de kurulan bu dernekte 11 yıldır görevimi yürütüyorum. Bu yıl da dernek yönetimi olarak üyelerimizden aldığımız yetkiyle yeniden başkan seçildik. Çalışmalarımızı, samimi ve gayretli bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gerçekleşen dernek toplantısında yönetim kuruluna; Cevat Keresteci, Burhan Bakır, Yusuf Karanfil, Orhan Bakır, Mehmet Keçoğlu, Ömer Erkan ve Fatih Bakır seçilirken; Mehmet Bulut, Abdurrahim Akgül, İsmet Çoğalmış, Ömer Faruk Karanfil ve Bayram Kar da yedek yönetim kurulunda yer alacak. 

Derneğin denetim kurulunda Yasin Telci, İbrahim Keresteci ve Ümit Çakır yer alırken, yedek listede ise Hüseyin Keresteci, Tahir Demirci ve İdris Telci bulunuyor.

Dernek disiplin kurulunda ise Talat Telci, Selim Kuvez ve Salih Karaibrahimoğlu, yedek disiplin kuruluna ise Sinan Altınbaş, Abdulrahman Karanfil ve Abdulbekir Karanfil seçildi.

Editör: Medya Laz