Rize’de Butik Çay Üretim Yarışması Düzenlendi Rize’de Butik Çay Üretim Yarışması Düzenlendi

Pegasus Hava Yolları tarafından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na karşılıklı ilk uçuşlar bugün başlatıldı. Her iki yönden de biletlere yoğun talep olurken hem Rize’den hem İzmir’de kalkan uçak 184’er tam yolcu kapasitesi ile ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Türkiye'nin deniz üzerine dolgu yapılarak inşa edilen 2. havalimanı olma özelliğindeki Rize Artvin Havalimanı’na İstanbul ve Ankara’dan sonra ilk direkt yurt içi seferi İzmir’den yapıldı.

Pegasus Hava Yolları tarafından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Rize Artvin Havalimanı’na haftada 1 gün karşılıklı direkt uçuş gerçekleştirilecek.

18 Ekim 2023 tarihinden itibaren ise İzmir - Rize uçuşları haftada 2’ye çıkarılacak. İzmir direkt uçuşlarının başlamasının ardından gözler Bursa, Antalya, Adana ve Diyarbakır’a çevrildi. Vatandaşlar bu illerden de direkt uçuşların bir an önce başlatılmasını bekliyor.

pegasus-hava-yollari-izmir-adnan-menderes-havalimanindan-rize-artvin-havalimanina-karsilikli-ilk-ucuslara-bugun-basladi-ilk-ucuslar-184-tam-yolcu-kapasitesi-ile-gerceklesti-2.jpg

pegasus-hava-yollari-izmir-adnan-menderes-havalimanindan-rize-artvin-havalimanina-karsilikli-ilk-ucuslara-bugun-basladi-ilk-ucuslar-184-tam-yolcu-kapasitesi-ile-gerceklesti-1.jpg

Editör: Medya Laz