HABER: DOĞANCAN İLEK - Rize Fatih AnadoluLisesi öğrencileri, Cumhuriyet'in 100. yılı için hazırladıkları koreografi ile büyük beğeni topladı.

Okulun bahçesinde toplanan öğrenciler, öğretmenleri koordinesinde Türk Bayrağı kareografisi yaptı. Yüzlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşen koreografi, izleyenleri hayran bıraktı.

Okul Müdürü Necmettin Yaşar, öğrencilerin çalışmalarının kendilerini gururlandırdığını belirterek, "Öğrencilerimiz, Cumhuriyetimizin 100. yılını unutulmaz bir şekilde kutlamak için bu özel çalışmayı hazırladılar. Emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum" dedi.

Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında okulda ayrıca yemek standı açılarak öğrencilere yemek ikram edildi. Öğrenciler, hazırladıkları Cumhuriyet stantlarını ve okul panolarını inceleyerek bilgiler edindi. Program, geleneksel Türk oyunlarının oynanmasıyla sona erdi.

Çay Yüklü Kamyonet Yuvarlandı 4 Yaralı Çay Yüklü Kamyonet Yuvarlandı 4 Yaralı

Öğrenciler, Cumhuriyet'in 100. yılını en güzel şekilde kutlamak için hazırladıkları koreografi ile büyük beğeni topladı. Öğrencilerin çalışmaları, Cumhuriyetimizin önemini ve değerini bir kez daha hatırlattı.

Editör: Medya Laz