Rize Dernekleri Federasyonu (RİDEF) tarafından 02-05 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara’da Rize Günleri etkinliği gerçekleştirildi. RİDEF Genel Başkanı Muammer Bostan, etkinliğe katkıda bulunan Rize Milletvekillerine teşekkür ziyareti kapsamında CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı’yı makamında ziyaret etti.

Bostan, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Ocaklı’ya teşekkürlerini sunarak Ocaklı ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Bostan, ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, Rize Günleri etkinliğine tüm Rize Milletvekillerinin katkı sağladığını, bunun için kendilerine teşekkür ettiklerini söyledi.

Milletvekili Ocaklı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Rize'nin denizini, derelerini ve dağlarını korumak gerektiğini kaydetti.

Rize'de Çay Üreticilerinin Düşük Fiyat Tepkisi! Rize'de Çay Üreticilerinin Düşük Fiyat Tepkisi!

Bostan ile yönetim kurulu, CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı'ya Rize Günleri anısına çay, kemençe ve tulum figürlerinden oluşan tablo hediye etti.

rize-dernekleri-federasyonu-2-5-mayis-tarihlerinde-ankarada-gerceklestirilen-rize-gunleri-etkinligine-katki-saglayan-rize-milletvekillerine-tesekkur-ziyaretleri-kapsamin-1.jpg

Editör: Medya Laz