Haber: Mustafa ÖZYANIK

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni dönem çekimleri Rize’de yapılıyor.

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan’ın paylaştığı Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni dönem çekimleri Rize’nin Fındıklı ilçesinde yapılıyor.

Oyuncu Pınar Altuğ'a 'Yaşlanmışsın' yorumu geldi! Takipçisine verdiği cevapla gündem oldu Oyuncu Pınar Altuğ'a 'Yaşlanmışsın' yorumu geldi! Takipçisine verdiği cevapla gündem oldu

Cezayir karakteriyle diziye hayat veren Oktay Kaynarca önceki gün Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinden bir paylaşım yaparak sevenlerini heyecanlandırmıştı.

Paylaşım sonrası sevenlerinin merakı bir hayli artmıştı. Tatil için mi burada, Acaba Şimdi Nerede, Görebilecek Miyiz sorularıyla merakını gidermeyen çalışan Ben Bu Cihana Sığmazam ve Oktay Kaynarca hayranlarının merakı giderildi.

Dizinin yeni dönem çekimleri için Rize’nin Fındıklı ilçesine gelen ekip hem iş hem tatili bir arada yaşadı.

Dizi ekibine ajans desteği sağlayan Hakan Güven yaptığı açıklamada, "BEN BU CİHANA SIĞMAZAM televizyon dizisinin Rize Fındıklı ilçesinde çekimini sağlayan ve ajans desteği verdiğimiz dizide baş rol alan Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği dizi tüm hızı ile çekimlere devam ediliyor. Ajans53 Organizasyon olarak böyle kaliteli bir ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz." Dedi.

Editör: Medya Laz