Bazı ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla Mardin’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı/Ar-Ge Birim Başkanı Mustafa Şen AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda teşkilatlarla bir araya geldi.Şehmus EDİS (MARDİN İGFA) 30-31 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen Teşkilat Akademisi programının çok verimli geçtiğini dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, “Bu hikâyenin kahramanı sensin temasıyla düzenlediğimiz Teşkilat Akademisi programlarının Mardin ayağının çok verimli geçtiğini yakinen. İl Başkanımız Faruk Kılıç nezdinde Ar-Ge Birimine ve tüm Mardin teşkilatlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Şen, “Aslında bu hikâyenin kahramanı Recep Tayyip Erdoğan olmasına rağmen neden hikâyenin kahramanı sensin diyoruz? Çünkü sen de bir Tayyip Erdoğan'sın da ondan. Bunu kavrayacağız. Tayyip Erdoğan nasıl çalışıyorsa öyle çalışacağız. O nasıl gayret ediyorsa öyle gayret edeceğiz. O nasıl yorulmuyorsa biz de öyle yorulmayacağız ve kazanacağız."

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı/Ar-Ge Birim Başkanı Mustafa Şen’in ilimize ve İl Başkanlığımıza yapmış olduğu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etti. AK Parti Mardin teşkilatları olarak Allah’a çok şükür bugüne kadar sahada olmaya çalıştık. Bizler sizlerin öncülüğünde yolumuza devam ediyoruz. Ar-Ge Birim Başkanlığımızın çalışmaları bizler ve her teşkilatımız için yol göstericidir. Sizlerin analizleri sayesinde önümüzü görebiliyoruz. Çünkü veriler sizden geliyor. Bizlerde bu verilere göre kendimizi düzeltme yoluna gidiyoruz.”

Kılıç, “Başta ana kademe olmak üzere, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla dinamik bir yapı içerisinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle durmak yola devam diyoruz. Teşkilat olarak şu ana kadar hiçbir mazeret üretmedik. Üretmek te istemiyoruz. Eğer Sayın Cumhurbaşkanımız sıfırdan başlayıp bu noktalara kadar gelebiliyorsa bu arkadaşlarımızla birlikte bu minhalde durmaksızın yolumuza devam edeceğiz. “

Kaynak: igf