Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan ,Saadet Partisi  Genel İdare Kurulu Üyesi Süleyman Tekbaş bugün Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez’i ziyaret ederek Ardeşenli seçmenlerden destek istedi.

Saadet Partisi Ardeşen İlçe Teşkilatında Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez’e destek için gelen Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan ,Saadet Partisi  Genel İdare Kurulu Üyesi Süleyman Tekbaş’ın yanı sıra Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun, İl Müfettişi Sait Eksilmez,
Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar,Ardeşen ilçe Başkanı Şahin Ali Döne,Saadet Partisi Rize il ve ilçe başkan adayları,partililer ve vatandaşlar katıldı.

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan yaptığı açıklamada Trabzon programımızdan sonra Kemal Eksilmez Başkanımıza ziyaret ve destek amaçlı geldiklerini,Belediye Başkanı olacağına bizler ve partililerimiz inancımız tamdır dedi.

Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez yaptığı açıklamada; sayın milletvekilimiz, Genel idare Kurulu Üyelerimiz, İl ve ilçe başkanlarımız,Belediye Başkan adaylarımız ve bizlere inanan güvenen Ardeşenli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

Biz bu göreve talip olurken inanarak yola çıktık,gece gündüz çalışıyoruz sahadayız,bana destek veren herkesinde bu inançla çalışıp mutlu sona beraberce ulaşacağımıza süphem yoktur dedi.

Editör: Medya Laz