AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, Ayder turizm merkezinin çevreye duyarlı şekilde dönüşümünün tamamlanacağını belirterek, “Turizm merkezimiz, gözbebeğimiz Ayder dönüşüyor. Yolunu da karayolları standardında yapıp milletimizin hizmetine sunacağız” dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Ardeşen, Fındıklı ve Çayeli’de vatandaşlarla bir araya gelen Av. Mertoğlu, Rize’de kentsel dönüşüm çalışmalarına devam edeceklerini, kentsel dönüşümle birlikte turizm yatırımlarına da destek olacaklarını ifade etti.

“İNSAN ODAKLI PROJELER ÜRETİYORUZ”

Mertoğlu; “Rize şehir merkezinde ve ilçelerimizde kentsel dönüşüm çalışmalarımızı başarılı bir şekilde devam ediyor. Hızlı, kaliteli ve insan odaklı projelerimizi gerçekleştiriyoruz. İnsanımıza ve yaşama değer katan çalışmalarımız vatandaşlarımızın desteğiyle katlanarak devam edecek” dedi.

“AYDER ÖRNEK BİR TURİZM MERKEZİ OLACAK. AYDER YOLU PROJESİ KARAYOLLARI STANDARTLARINDA HAZIRLANIYOR”

Milletvekili Adayı Mertoğlu, “Ayder’de devam eden kentsel dönüşüm çalışmamız Rize’ye ve genelde Türkiye’ye örnek olacak nitelikte bir projedir. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası konumundaki Ayder Yaylamız kentsel dönüşüm dokunuşumuzla birlikte gerçek hüviyetine kavuşacak. Dünya standartlarında konaklamaların ve seyahat olanaklarına erişecektir. Ayder kentsel dönüşümünü destekleyecek, ulaşımını daha da iyileştirecek yol projesini, karayolları standartlarında hazırlıyoruz. Havalimanı ve Ovit Tüneli olanaklarımızla Rize, Türkiye’nin ve dünyanın en ulaşılabilir turizm merkezlerinden biri olacak.” diye konuştu.

harun-mertoglu-ardesende-5.jpg

harun-mertoglu-ardesende-7.jpg

MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan güven tazeledi MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan güven tazeledi

harun-mertoglu-ardesende-6.jpg

harun-mertoglu-ardesende-8.jpg

harun-mertoglu-ardesende-4.jpg

harun-mertoglu-ardesende-9.jpg

harun-mertoglu-ardesende-1.jpg

harun-mertoglu-ardesende-2.jpg

harun-mertoglu-ardesende-3.jpg

Editör: Medya Laz