Seçim mesaisine başlayan Bayrak, gün boyu da teşkilatın ve partililerin yoğun katılımı ile ziyaretlerini sürdürdü.

Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı

MHP Ardeşen İlçe Başkanı Hamdi Zenginal, Kadın Kolları Başkanı Şenay Er, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri Bahri Civaoğlu, Mete Aytemiz, Sadık Bozkan ile çok sayıda partilinin katıldığı program da konuşan MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Cemil Bayrak, öncelikle kendisini Başkan adaylığına layık gören MHP lideri Devlet Bahçeli olmak üzere Rize il Başkanı İhsan Alkan ile teşkilatına, Ardeşen İlçe Başkanı Hamdi Zenginal ile teşkilatına ve tüm partililere teşekkür etti.

Ardeşen'de 3 hilali dalgalandırmak için yola çıktıklarını anımsatan Bayrak, "Kutlu bir yürüyüşe, bu yürüyüşün sonunda da mutlak zafere ulaşacağımıza gönülden inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Bayrak, Milliyetçi Hareket Partisi olarak belediye başkanlığı için en iddialı ve en hazırlıklı parti olduklarını ifade ederek; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak dersimize iyi çalıştık. Halkımızın sorun ve sıkıntılarının ne olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu sorunlara yönelik çözüm yollarımız ve projelerimiz hazır. Ardeşenimiz maalesef hakkettiği yerde değildir. Allah’ın izniyle belediyeyi aldığımızda Ardeşen'de eser belediyeciliği başlayacaktır." dedi.

"Ayırmadan ve Ayrıştırmadan" herkesi ve her kesimi kucaklayacaklarını sözlerine ekleyen Bayrak, "Kutlu yürüyüşümüze eşlik etmek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır." dedi.

Bayrak ve beraberindekiler daha sonra Ardeşen Belediyesi önüne geçerek toplu fotoğraf çektirdikten sonra yoğun bir kalabalık katılım ile Atatürk Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştılar.

Editör: Medya Laz