Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak. AK Parti Rize Milletvekili Adayları seçim çalışmalarını sürdürürken, Rize Milletvekili Adaylarından Av. Harun Mertoğlu ve Yılmaz Katmer, Ardeşen ilçesinde vatandaşlarla buluşmaya deva mediyor.

Ardeşen’in Sinan, Aşağıdurak ve Şehitlik köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Av. Mertoğlu ve Katmer’e ziyaretlerinde AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi ve Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya eşlik etti.

Vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan AK Adaylar, gösterilen bu sevgiye karşılık mutluluklarını dile getirdiler.

MERTOĞLU; “6’LI MASAYA RİZE’DEN GEREKLİ CEVAP VERİLECEK”

AK Parti Milletvekili Adayı Av. Harun Mertoğlu, “Hemşehrilerimizin samimiyeti ve teveccühü bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Vatandaşlarımızın sezgileri güçlüdür. Samimi olanı, milletinden yana olanı görüyor. Terör örgütleri ve bölücü unsurların desteklediği 6’lı masaya Rize’den gerekli cevap verilecek. Bu seçimde büyük bir oy oranıyla sandıklardan zaferle çıkacağız.” dedi.

KATMER; “MİLLETİMİZ, 21 YILLIK KAZANIMLARIN ÇAR ÇUR EDİLMESİNE MÜSAADE ETMEYECEKTİR”

Yaşıyan sanayi esnafını ziyaret ederek, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi Yaşıyan sanayi esnafını ziyaret ederek, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Yılmaz Katmer, “Vatandaşlarımızın bizi bağrına basması bizi kendinden gördüğü içindir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde edindiğimiz 21 yıllık dev kazanımlar, bir takım odakların sinsi planlarıyla çarçur edilmesine milletimiz müsaade etmeyecektir.” diye konuştu.

ak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-1.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-2.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-3.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-4.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-5.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-6.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-7.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-8.jpgak-parti-rize-milletvekili-adaylari-av-harun-mertoglu-ve-yilmaz-katmer-14-mayis-genel-secim-calismalari-icin-ardesende-vatandaslarla-bir-araya-gelmeye-devam-ediyor-9.jpg

Editör: Medya Laz