30 Ağustos 2023 Çarşamba günü görev dağılımlarının gerçekleştirildiği ve Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu’nun yeniden TOBB İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu Başkan Yardımcılığına seçildiği toplantıya; TOBB Komisyon ve Kurulları Başkan, Başkan Yardımcısı, Sözcü ve Raportör ile üyeleri katılım sağladı.

Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı Ardeşen'de İki Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı


TOBB bünyesindeki Oda/Borsa üyelerinin mevcut durumu, ülke ve dünya ekonomisinde yaşanan gelişmeler, sorunların tespiti ve bunların çözümü noktasında oluşturulacak stratejilerin belirlendiği, raporlandığı ve ilgili kurum ve kuruluşlara iletildiği komisyon ve kurulların çalışmalarını çok önemsediklerini ifade eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu; “Katkılarınız kendiniz, şehriniz ve ülke ekonomisi için çok önemli. Akıl akıldan üstündür. Bunu unutmayın. Ben her şeyi bilirim yerine istişare alışkanlığını benimsedik hep. Tartışacağız. Ortak aklı bulacağız.” dedi.


TOBB İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini kendilerine layık gören TOBB Başkanı Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini ve şükranlarını sunan Başkan İsmail Kuyumcu; “Tüm üyelerimiz ve girişimcilerimiz; taleplerini, sektörlerinde yaşamış oldukları sorunları ve çözüm önerilerini üst kuruluşumuz TOBB’a, ilgili kurum, kuruluş ve bakanlıklara sunmak üzere odamıza iletebilirler.” ifadelerini kullandı.

Editör: Medya Laz