Kocaeli'de İzmit Belediyesi Sosyal Tesisi Gülümse Kafe’nin yeni lezzeti kızarmış dondurma, satışa sunulmaya başlaması ile birlikte büyük ilgi görürken, satışlar adeta patlama yaptı.KOCAELİ (İGFA) -  İzmit Belediyesi Sosyal Tesisi Gülümse Kafe, hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Perşembe günü düzenlenen tadım etkinliği ile birlikte menüsüne kızarmış dondurmayı ekleyen Gülümse Kafe, kısa bir süre olmasına rağmen bu lezzete ulaşmak isteyenlerin uğrak noktası oldu.

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatları, geniş menüsü ve güler yüzlü personeliyle kentin marka mekanlarından biri olan Gülümse Kafe, hizmete sunmaya başladığı kızarmış dondurma ile de İzmitlilerin gönlünü bir kez daha fethetti. Kızarmış dondurmanın tadına bakan İzmitliler, dışı sıcak içi soğuk servis edilen bu tatlıyı çok sevdi.

Kızarmış dondurmanın lezzetiyle tanışan İzmitli vatandaşlar, “Hem soğuk hem de tatlı. Bu sıcak yaz günlerinde benim tercihim kızarmış dondurma”, “Gerçekten çok lezzetli, bizlere bu hizmeti sunanlara teşekkür ediyoruz”, “Bundan sonra benim favori tatlım kızarmış dondurma” gibi yorumlarla beğenilerini dile getirdiler. 

Kaynak: igf