Koç Holding, kişiselleştirilmiş hibrit çalışma deneyimi ve birçok farklı ofisten çalışma olanağı sunan Office Free projesini devreye aldı. İSTANBUL (İGFA) - Koç Holding, kişiselleştirilmiş hibrit çalışma deneyimi ve birçok farklı ofisten çalışma olanağı sunan Office Free projesini devreye aldı.

Koç Topluluğu çalışanlarının istedikleri gün, istedikleri yerden çalışabilmelerine olanak tanıyan Office Free ile birlikte, hem bilgisayar hem de mobil uygulama üzerinden erişim sağlanan bir rezervasyon platformu da hayata geçirildi.

Böylelikle çalışanlara günlük, haftalık veya aylık iş programı oluşturma imkânı sağlandı.

Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanı Özgür Burak Akkol, uzaktan çalışmayı farklı şirketlerde uzun yıllardır denemleyediklerini belirterek, "Bu alandaki pratiklerimiz sayesinde, pandeminin en başında hızlı bir şekilde çalışma arkadaşlarımızı uzaktan çalışmaya yönlendirdik. Dijitalleşmede attığımız adımlar, teknoloji ve inovasyon yatırımlarımız ve çevik çalışma modelini son birkaç yıldır aktif bir şekilde uygulamamız, bu alandaki adaptasyon hızımızı önemli ölçüde artırdı" dedi.

Bu Peynir Başka Peynir Kilosu 400 bin TL Bu Peynir Başka Peynir Kilosu 400 bin TL

Akkol, uygulamaya aldıkları Office Free uygulaması ile çalışma arkadaşlarına kendi işlerinin gerekliliklerine göre uzaktan çalışma tercihlerini yapabilme özgürlüğünün yanı sıra, istedikleri herhangi bir şirket ofisinde çalışma imkânı da sağlayarak, alışılagelmiş hibrit çalışma modelinin ötesinde bir deneyim sunduklarını söyledi.

Kaynak: igf