SP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Bugün Ardeşen Kaymakamı Ferhat Altay’ı makamında ziyaret etti.

Eksilmez ziyarette Ardeşen Kaymakamı Ferhat Altay’dan Ardeşen ile ilgili Kaymakamlık tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Eksilmez ziyarette Ardeşenimiz için kollarımızı sıvadık,başta Sanayi,Turizm,Sosyal,Kültürel her konuda çalışmalarımız devam ediyor.8 Mart tarihinde aday tanıtım toplantısında detaylı olarak tüm projelerimizi vatandaşlarımızla paylaşacağız,hayatımız yaptığımız tercihlerin toplamıdır diyen Eksilmez ; ben ve ekibim inandık ve bu inançla yola çıktık,vatandaşın taktiri ile 31 Mart tarihinde mutlu sona ulaşacağız dedi.

Ardeşen Kaymakamı Ferhat Altay ;adaylık süreciniz hayırlı olsun, Rabbim her adayın hakkında hayırlısını nasip etsin dedi.

 

 Eksilme Ardeşen Kaymakamı Ferhat Altay’ın ardından  Ardeşen Hükümet konağında görev yapan kamu kurumları çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.Editör: Medya Laz