Kemal Eksilmez'in iftara yakın oturduğu binada komşularında çıkan kavgayı ayırmak yaptığı müdahale sonucu yaralandı. Olayla ilgili Ardeşen Kaymakamı Ferhat Altaydan Açıklama.

Ardeşen'de Genel Bayramlaşma İlk Gün Yapılacak Ardeşen'de Genel Bayramlaşma İlk Gün Yapılacak

Ardeşen Kaymakamlığından yapılan açıklama;

Ardeşen İlçe Kaymakamlığından edinilen bilgiye göre, bugün akşam saatlerinde oturduğu binada İki komşusunun kavgasını ayırmak için araya giren ve ayağı kayarak düşüp kolundan hafif yaralanan Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez Kaçkar devlet hastanesinde ayakta tedavi gördükten sonra taburcu edildi. Eksilmezin evinde ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kemal eksilmez yaralandı

Evinde istirahate çekilen Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan adayı Kemal Eksilmez; “Hayırlı akşamlarımız olsun, İftar saatinde evime geldiğimde alt komşularımın kendi aralarındaki kavgayı ayırmak için araya girdim, bu sırada arbede yaşandı ve merdiven basamaklarından düştüm. Sonucunda el bilek kısmında biraz kırık, ufak tefek sıyrıklarla kurtulduk elhamdülillah. Kaçkar Devlet Hastanesi acil müdahale ekiplerine teşekkür ediyorum, taburcu oldum, orucumu da anca açabildim… Elhamdülillah.

Yarın çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.” Açıklaması yaptı.

Editör: Medya Laz