Saadet Partisi ilçe Teşkilatında düzenlenen adaylık töreninde Kemal Eksilmez adaylığını açıkladı.
Düzenlenen adaylık törenine Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun, İl Müfettişi Sait Eksilmez,
Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar,Ardeşen ilçe Başkanı Şahin Ali Döne,Saadet Partisi Rize il ve ilçe başkan adayları,partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kemal Eksilmez yaptığı açıklamada;
"Adaylık sürecimiz belirli bir aşama süreci 1.5 aylık çalışma ile,genel merkezimizin taktiri,ilçe teşkilatımızın
çalışmaları sonucunda belirlendi" dedi.

Eksilmez, "bizim derdimiz Ardeşenli hemşehrilerimize hizmet aşkı olduğunu,insanların hayırlısı insanlara faydalı olandır diyor peygamber efendimiz,
biz buna inadık ve yola çıktık" ifadesini kullandı.
"Zaman içerisinde açıklamalarımız olacak,devrim niteliğinde projelerimizle vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız,Başkan seçildiğimizde israfsız belediye ile bereket artacak" dedi
"Biz Ardeşen Belediye Başkanlığını almak için gece gündüz çalışacağız ve başaracağız,gece uyurken bile plan proje içerisinde Ardeşenimize neler yapabilirim derdindeyim.
Su göründü,teyemmüm bozuldu" yani  bir zorunluluk dolayısıyla yapılmakta olan bir işin, bu zorunluluk ortadan kalktığında gereği gibi yapılmak için yeni baştan ele alınması gerekir dedi.
1994 yılında Ardeşenimizde milli görüş ruhuyla nasıl başarı gösterdikse,2024 yılında yani 30 yıl sonra devralacağız,inanarak bu yola çıktık ve başaracağız"dedi.

HABER FOTO GALERİ

Kemal EKSİLMEZ -işadamı
1966 yılında Ardeşen Doğanay köyünde dünyaya gelmiştir.Evli ve 5 çocuk babasıdır.Orman Ürünleri ve İnşaat alanında faaliyet gösteren ve 1990 yılında kurulan Hilorsan Yönetim kurulu başkanıdır.
Aynı zamanda Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesidir.

Editör: Medya Laz